Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Üye olabilirim?

Yeni bir üyelik oluşturmak için anasayfamızda sağ üst köşede bulunu ‘Yeni Üye’ butonuna tıklayınız. Gerekli bilgileri doldurmanız ve kayıt ol demeniz yeterli olacaktır. Üyeliğiniz hemen oluşturulacaktır.

Alışveriş yapmak için neden üye olmalıyım?

Siparişinizi size doğru bir şekilde teslim edebilmemiz için adınız, soyadınız, adresiniz, telefon numaranız ve email adresi gibi temel bilgilere ihtiyacımız vardır. Üye olarak alışverişinizi çok daha kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz. Birden fazla adres ekleyerek, alışverişlerinizde bunlardan birini seçerek hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Siparişinizin durumunu ve geriye yönelik tüm bilgileri dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz. Yeni ürünlerimizden, kampanyalardan ve size özel sürprizlerden haberdar olacaksınız.

Kampanyalardan ve yeni ürünlerden nasıl haberdar olabilirim?

Kampanyalardan, yeni ü​rünlerimizden ve size özel sürprizlerden haberdar olmak için email bültenimize üye olunuz. Yeni üye kaydı yapabilirsiniz ya da kısa yoldan anasayfada bulunan email bülteni alanına geçerli bir email adresi girmeniz yeterlidir.

Kisisel bilgilerim güvende mi?/Başka şirket ve kurumlar ile paylaşılacak mı?

Masterklima.com'da gizliliğe çok önem verilir. Kişisel bilgileriniz hiç bir kurum ve kuruluş ile paylaşılmamaktadır. Kredi kartı ve bankamatik kartı bilgileriniz hiçbir zaman sistemimize kaydedilmemektedir. Masterklima.com adresinden bir hesap açtığınızda, sipariş verdiğinizde veya email bültenine üye olduğunuzda sizden adınızı, doğrum tarihinizi, ev adresinizi, e-posta adresinizi, ev telefonu numaranızı, cep telefonu numaranızı ve şifre oluşturmanızı isteriz. Bu kişisel bilgilerin ve hesabınızın güvenliği için tüm dünyada yüksek güvenlik sağlayan ‘Rapid SSL’ sertifikası ile 128 bit şifreleme uygunlanmaktadır.

Şifremi unuttum. Ne yapmam gerekli?

Üzülmeyin, şifrenizi unutursanız, yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. ‘Şifremi Unuttum?’ linkine tıklayınız. Burada email adresinizi girmeniz yeterli olacaktır. Yeni şifreniz size gönderilecektir. Dilerseniz hesabınıza giriş yaparak ‘Hesap Bilgisi’ bölümünde şifrenizi değiştirebilirsiniz.